У храмі в селі Галузинці Хмельницької області, у який вперше за 2 роки зайшли віряни ПЦУ, зникли цінні речі. Громада підозрює священника УПЦ МП, який раніше захоплював цей храм.

Про це у коментарі «Релігійній правді» повідомив благочинний Деражнянського району Петро Байда, який є тимчасовим настоятелем Свято-Михайлівського храму у Галузинцях.

«У церкві зник євхаристійний набір, зокрема і золота лжиця – ложечка, якою причащають. Громада думає, що це попередній священник Олександр постарався і забрав. Взагалі євхаристійний набір дуже дорогий. Туди входить чаша, дискос, звездиця, лжиця і копіє», – розповів священник Петро.

Попри ці неприємності, віряни дуже емоційно реагували на повернення до храму, в якому не молилися два роки. У 2019-му храм закрили перед святом Водохреща.

Втім, на Водохреща у 2021 році тут вже святили воду. Найближчим часом планують запросити керівника Хмельницької єпархії митрополита Антонія і провести урочистості, благословити храм святою водою та відслужити першу Божественну літургію.

Comments are closed.