У складі делегації Української православної церкви Московського патріархату, яка їздила за благодатним вогнем, були нардеп Вадим Новинський та колишній заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов.

Очолив делегацію митрополит УПЦ МП Антоній. На своїй сторінці у Facebook він двічі публікував фотографії делегації — перед вильотом із Києва та після посадки в Єрусалимі. На обидвох фото присутні Новинський та Трофімов.

Благодатний вогонь для УПЦ МП прибув до Києва ввечері 1 травня. Водночас Православна церква України очікує отримати його вже в неділю, 2 травня. Предстоятель ПЦУ повідомляв, що чартер цього року не замовляли.

 

Сергій Трофімов — відомий прихожанин Української православної церкви Московського патріархату. Зокрема у жовтні 2020 року він прислуговував у церкві УПЦ МП та допомагав у служінні Онуфрію. В одному зі своїх інтерв’ю Трофімов зазначав, що для нього Онуфрій «поєднує в собі такі унікальні якості як мудрість, твердість і при цьому безмежну любов до всіх». Трофімов також змушував голів ОДА блокувати реєстрацію громад ПЦУ.

Comments are closed.