Громада Свято-Георгіївського кафедрального собору УПЦ МП у Львові проголосувала за перехід до ПЦУ.
![](https://religionpravda.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339994417_215890421088559_6886576387860357497_n-1024x593.jpg)
Фото: Євген Бойко
Про це йдеться на сторінці заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода.
“Церква на вулиці Тараса Бобанича у Львові перейшла в ПЦУ. Тепер це храм Юрія Переможця. Отець Олег відправляє молебень за українське військо. Приходьте в неділю святити лозу!” – написав посадовець.
Водночас голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що собор може стати гарнізонним храмом ПЦУ.
«Церква на вулиці Тараса Бобанича у Львові. Зараз у храмі ставлять остаточну крапку в існуванні тут так званого московського патріархату. Парафіяни ухвалюють рішення про перехід у ПЦУ. Сподіваюся, вже найближчим часом ця церква стане Гарнізонним храмом ПЦУ», – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.