Очільник УПЦ МП Онуфрій під час літургії на Різдво за старим календарем, яка відбулася в храмі преподобного Агапіта в Києво-Печерській лаврі, роздавав парафіянам по 100 гривень.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook архімандрит ПЦУ Софроній (Чуприна).

“Як це жалюгідно, коли релігійній організації, окрім грошей, більше нічого дати людям. Сьогодні РПЦвУ святкує Різдво, і м. Онуфрій вирішив роздати парафіянам …гроші! По 100 гривень. РПЦвУ звикла все вирішувати грошима, і це не сарказм. Навіть коли недолуга політика церковного керівництва довела свою релігійну організацію до повного фіаско, її керівники намагаються втримати парафіян грошима. Як це огидно. Певно це все, що може запропонувати московський патріархат своїм парафіянам. І це все, що треба знати про цінності московського патріархату. А ще з огляду на те, що усім роздавали гроші можна зробити висновок, що РПЦвУ дійсно втрачає парафіян. Адже, якби на Різдвяне богослужіння, яке очолив м. Онуфрій, прийшли сотні, а то і тисячі вірян, то навряд чи би всім роздавали гроші”, – написав архімандрит.

Водночас на сайті УПЦ МП оприлюднили відео, на якому можна побачити, як Онуфрій роздає вірянам шоколадки разом із сотнею гривень.

Comments are closed.