Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 27 лютого 2024 року прийняв у своїй резиденції митрополита Донецького і Маріупольського Сергія та архімандрита Христофора, який 4 місяці провів у російській в’язниці.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Настоятель Вознесенського храму в селі Камʼянка поблизу Маріуполя архімандрит Христофор був незаконно заарештований окупантами у вересні 2023 року та вивезений до росії. Лише нещодавно його вдалося звільнити. При цьому російська влада депортувала духівника Донецької єпархії ПЦУ до Грузії.

Митрополит Епіфаній подякував отцю Христофору за стійкість та мужність перед лицем випробувань, побажав йому Божої допомоги, кріпості духовних і тілесних та вручив іменний хрест Предстоятеля.

Архімандрит Христофор висловив Предстоятелю вдячність за теплі слова та сказав, що наших молитов зараз потребує секретар Донецької єпархії протоієрей Андрій Чуй, який перебував в ув’язненні разом з ним і, на жаль, залишається там досі.

Як повідомляла РП, священник Донецької єпархії ПЦУ, настоятель Вознесенського храму в с. Камʼянка біля Маріуполя, що на тимчасово окупованій рф території, архімандрит Христофор (Хрімлі) був звільнений з незаконного увʼязнення та депортований з території рф до Грузії.

Comments are closed.