Священний Синод Вселенського Патріархату, який відбувається на Фанарі, обрав архімандрита Димитрія Плуміса новим митрополитом Франції.

Про це повідомляє orthodoxtimes.com.

У перший день засідання під головуванням Вселенського Патріарха Варфоломія члени Священного Синоду обрали нового митрополита.

Архімандрит Димитрій Плуміс, який тепер є новим митрополитом Франції, раніше обіймав посаду предстоятеля Благовіщенської церкви в Марселі.

Він став наступником митрополита Еммануїла Адамакіса на французькій кафедрі.

Як повідомляла РП, Синод Вселенського Патріархату обрав митрополита Галльського Еммануїла старцем-митрополитом Халкідонським.

Старець-митрополит Халкідонський Еммануїл відомий в Україні завдяки неодноразовим візитам як особистого представника Вселенського Патріарха. Під його головуванням як спеціального Патріаршого екзарха 15 грудня 2018 р. у Святій Софії Київській відбувся Об’єднавчий Собор.

У Росії релігійні оглядачі висловили побоювання, що митрополит Еммануїл Адамакіс, який залишає Західну Європу і вирушає до Константинополя, ставши старцем-митрополитом Халкідонським, може стати наступником Патріарха Варфоломія.

Comments are closed.