У Києві під посольством Росії в Україні відбулась акція “Імперія має померти”, учасники якої вийшли висловити своє обурення визнанням Росією незалежності псевдореспублік “ЛНР” та “ДНР”.

Участь у заході взяли близько 100 осіб, повідомляє РІСУ з посиланням на Укрінформ.

Учасники акції тримали у руках плакати з написами “Росія- окупант”, “We choose Europe, not Russia” та “Імперія зла має померти”, над ними майорять прапори України та Європейського Союзу.

“В 2014 році російські орди вже наближалися до України. Регулярна армія Росії ще тоді оточила Україну і думала, що прогулянка буде дуже легкою. Але тоді російську армію зустріли не хліб та сіль, а кулі. Цього разу ми також розчаруємо Путіна, а російську армію знову зустрінуть кулі. Ми будемо боротися та боронити нашу свободу, тому що ми частина європейської історії”, – заявив депутат Київради Сергій Таран.

Активісти поставили перед посольством колонки та гучномовці, з яких лунають патріотичні пісні. Окрім цього, вони встановили могильні хрести у землю перед посольством, на яких написано “російський окупант”.

На місці події працювала Нацгвардія, поліція та поліція діалогу. Акція пройшла спокійо.

21 лютого президент Росії підписав укази про визнання двох самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України. Угоди між цими квазіреспубліками і Росією передбачають надання їм військової допомоги. Росія, таким чином, відкрито визнала свою військову присутність на території ОРДЛО.

Зокрема, у промові про визнання ОРДЛО президент РФ Володимир Путін озвучив фейк, нібито Київ «переслідує» УПЦ МП.

22 лютого стало відомо, що СБУ попередила теракти в Харкові з підпалу чотирьох храмів УПЦ МП, які, ймовірно, мали би стати підтвердженням заяв президента країни-агресорки.

Comments are closed.